Смазка кубика.

В цьому розділі задавайте будь-які питання стосовно кубика Рубіка
Тёма
Повідомлень: 12
З нами з: 03 грудня 2012, 12:48
Найкращий час: 00:18:54 (3х3)
Кубик 3x3: DaYan 5 ZhanChi
Звідки: Украина(Житомир)
Контактна інформація:

Re: Смазка кубика.

Повідомлення Тёма »

ArbAlet69 писав:Кисневовмістким високомолекулярним кремнійорганічним з'єднаннями з хімічною формулою [R2sio]n, де R = органічна група (метільная, етільная або фенільна).








У мене і Роми (wcaroman) ось така:
Very lube Universal silicon lubricant professional (Made in Ukraine)
Зображення
http://www.verylube.com/_new/product.php?lang=rus&n=51
дуже крута, жирненька) Можна купити в авто товарах або у кишені. Я купував 320мл за 37 грн. Є ще на 500мл, в Ашані 40грн.


В мене до цього була така
ABRO silicone spray lubricant Sl-900 (Made in USA)
Зображення
http://www.abro.com/abro_product_view.p ... =275&grp=0
але я вам не рекомендую її купувати, бо вона для щоб покращити тріння, а не змастити. Взагалі треба брати той лубрикант який не висихає, тобто, жирний/сальненький)




Первая воняет сильно, я как купил, 2 раза куб смазал, так и выбросил, но смазывает хорошо, но вонь!
я уже старым кубом не играл 1.5 месяца, а запах ещё есть
Кручу куб везде
Аватар користувача
wcaroman
Адміністратор
Повідомлень: 2368
З нами з: 09 липня 2009, 17:06
Найкращий час: pb 9.13, avg5 11.83
Кубик 3x3: YJ-MoYu YuLong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Смазка кубика.

Повідомлення wcaroman »

перша раніше була з приємним вишневим запахом, а потім стала пахнути якоюсь хімією :(
але властивості, здається, не втратила.
Якщо у Вас є питання з приводу роботи сайту, цікаві ідеї або пропозиції про співпрацю не соромтесь, і висловлюйте їх на форумі, по ICQ# 296740538 , або по електронній пошті: wcaroman@gmail.com
If you have any questions about web-site, interesting ideas and proposals for co-operation, please feel free to speak on forum, by ICQ# 296740538 , or by e-mail: wcaroman@gmail.com
WCA ID: 2009OSTA01
jeka.m82
Повідомлень: 6
З нами з: 19 грудня 2012, 15:31

Re: Смазка кубика.

Повідомлення jeka.m82 »

Объясните пожалуйста как большие кубы смазывать начиная с 4x4.Может можно как то смазывать не разбирая?Как то еще не приходилось разбирать,и не горю желанием,после случая когда собирал 4x4,и он разлетелся,не очень,половина верхней стороны.А я еще слегка выпивший,думал и поседею пока соберу.И еще вопрос,все эти силиконовые смазки не портят стикеры?Бо попробовал сначала на дешевом китайском за 5 грн,то на нем попортились,почти до половины стикеры порозедало.И где то читал в интернете,что силиконовая смазка портит стикеры.
Аватар користувача
an4ernik
3х3х3
Повідомлень: 780
З нами з: 10 жовтня 2010, 18:16
Найкращий час: 8.43 pllskip 9.30 nl
Кубик 3x3: DaYan LingYun v2 /GH
Звідки: Кривой Рог
Контактна інформація:

Re: Смазка кубика.

Повідомлення an4ernik »

jeka.m82 писав:Объясните пожалуйста как большие кубы смазывать начиная с 4x4.Может можно как то смазывать не разбирая?Как то еще не приходилось разбирать,и не горю желанием,после случая когда собирал 4x4,и он разлетелся,не очень,половина верхней стороны.А я еще слегка выпивший,думал и поседею пока соберу.И еще вопрос,все эти силиконовые смазки не портят стикеры?Бо попробовал сначала на дешевом китайском за 5 грн,то на нем попортились,почти до половины стикеры порозедало.И где то читал в интернете,что силиконовая смазка портит стикеры.

Смазывать можно не разбирая, просто пшикать. Степапом, хайгиром и верилюбом точно. Правда, верилюбом увлекаться не стоит, для больших кубов он точно не подходит
OH
Аватар користувача
wcaroman
Адміністратор
Повідомлень: 2368
З нами з: 09 липня 2009, 17:06
Найкращий час: pb 9.13, avg5 11.83
Кубик 3x3: YJ-MoYu YuLong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Смазка кубика.

Повідомлення wcaroman »

Никогда не слышал чтобы разъедало стикеры.. Да и вообще пшикать на них не надо, чтобы ничего с ними не случилось) А даже если и испортятся через несколько месяцев, то уже это не есть проблема.
Якщо у Вас є питання з приводу роботи сайту, цікаві ідеї або пропозиції про співпрацю не соромтесь, і висловлюйте їх на форумі, по ICQ# 296740538 , або по електронній пошті: wcaroman@gmail.com
If you have any questions about web-site, interesting ideas and proposals for co-operation, please feel free to speak on forum, by ICQ# 296740538 , or by e-mail: wcaroman@gmail.com
WCA ID: 2009OSTA01
Аватар користувача
an4ernik
3х3х3
Повідомлень: 780
З нами з: 10 жовтня 2010, 18:16
Найкращий час: 8.43 pllskip 9.30 nl
Кубик 3x3: DaYan LingYun v2 /GH
Звідки: Кривой Рог
Контактна інформація:

Re: Смазка кубика.

Повідомлення an4ernik »

Оракал не портится от смазки
Бумажные наклейки на кубах за 5 грн портятся
OH
Відповісти