Відкриття оновленого сайту в тестовому режимі.

Тут висвітлюються основні події швидкуберського руху
Аватар користувача
Doker1996
3х3х3
Повідомлень: 539
З нами з: 05 січня 2011, 18:05
Найкращий час: 11.32
Кубик 3x3: DaYan GuHong
Звідки: Біла Церква, Київська обл.
Контактна інформація:

Re: Відкриття оновленого сайту в тестовому режимі.

Повідомлення Doker1996 »

Загалом непогано, але все ж таки схоляюсь до теперышнього сайту, багато чого лишнього є, все що я б залишив: як би можна було б перенести якимось чином данний форум, на сайт, як там, то було б круто, але загалом непогано!
Зображення
Аватар користувача
Juliet
1х1х1
Повідомлень: 92
З нами з: 09 лютого 2011, 21:12
Найкращий час: 32.ХХ
Кубик 3x3: DaYan II GuHong
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Відкриття оновленого сайту в тестовому режимі.

Повідомлення Juliet »

Я вважаю, що краще вкладати сили і час у розвиток існуючого ресурсу!
Який, до речі, налагоджено функціонує і був не так давно оновлений!
Я не беру до уваги нещодавнє тимчасове припинення роботи сайту, що було пов'язане зі спробами переїзду на новий безкоштовний хостинг.
Минулого року був покладений старт проведення офіційних змагань в Україні, зараз плануються наступні, і це вже не аби який крок у розвитку спільноти українських швидкуберів. Змагання будуть проводитися знову і знову, що звичайно радує! Тому зараз набагато необхідніше створити сторінку для офіційних змагань в Україні, де була б зібрана вся інформація про минулі і майбутні події. Це дійсно потрібно!!!
Як вже казали, не треба знову вигадувати велосипед. Мені подобається наш сайт і форум.
Ще є декілька питань:
- оформлення сайту нагадує стиль одного магазину головоломок, а ми, здається, самостійні і нікому не підпорядковуємось, є тут якийсь зв'язок?
-ти сам збираєшся адмінити сайт, займатися виправленням помилок, бути модератором і відповідати за всі пов'язані з сайтом питання?
-хто буде оплачувати хостинг?
Аватар користувача
Rom1k
3х3х3
Повідомлень: 781
З нами з: 12 вересня 2010, 20:23
Найкращий час: single - 8.14
Кубик 3x3: Dayan 5
Звідки: Закарпатська обл. м.Хуст

Re: Відкриття оновленого сайту в тестовому режимі.

Повідомлення Rom1k »

ти звичайно молодець, зробив, старався...
але воно не потрібно як на мою думку. краще якщо вже щось робити, то вдосконалювати цей сайт! нічого нового там не побачив. а тепер поки ще всі переїдуть, адже не всі заходять на форум щодня. всю інформацію переносити...просто нема сенсу.
Juliet, про сторінку змагання ти права. краще тепер цим зайнятись.
Love...its like a Rubiks cube.
Аватар користувача
IchBinEinCuber
2х2х2
Повідомлень: 141
З нами з: 03 березня 2010, 07:35
Найкращий час: 17.56(nl)
Кубик 3x3: DaYan 5 ZhanChi
Звідки: Черкассы, Украина

Re: Відкриття оновленого сайту в тестовому режимі.

Повідомлення IchBinEinCuber »

Juliet писав:оформлення сайту нагадує стиль одного магазину головоломок

Це його вельмишановний™ Борисенко пресанув :-D :-D .
Взагалі, більшість народу, що регулярно відвідують сайт, шаряться на форумі, а на сайт толком ніхто й не заходить, тому модернізаціі потребує саме форум (хоча мені і теперішній стан подобається). А якщо говорити про викладену шановним™ MediaPortal'ом версію сайту, то мені сподобалося. Хоча треба повиправляти деякі русизми (наприклад, "Таблица рекордів" на "Таблиця рекордів". Але все ж, я прихильник старої версії.
Ололо! Трололо! Я володар НЛО!
Аватар користувача
MediaPortal
2х2х2
Повідомлень: 223
З нами з: 07 вересня 2011, 16:48
Найкращий час: 18.65
Кубик 3x3: DaYan V ZhanChi
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Відкриття оновленого сайту в тестовому режимі.

Повідомлення MediaPortal »

Здесь просто нечего совершенствовать. Я вижу как много старались над сайтом и форум. На форуме установили двиг, поставили смайлы, создали форумы все. С сайтом все то же самое. Здесь движки не те что можно совершенствовать. Maincore.php, очень тупо и наворочено сделан. Интеграция phpbb и вордпресса бред, все очень криво. На движке моего сайта все делается очень удобно и быстро. От себя обещаю еженедельную фичу. Будет ещё многое что я уже пишу. ПО поводу дизайна. Фон я в спешке взял с мозгуса. Не знаю почему, понравился он мне. До этого тупо белый стоял, но я решил это скушно. Фон сменю, просто ищю интересный по теме. За грамматику звиняйте. Переводил весь сайт с русского на украинский за 3 дни ночами. В русской локале ошибок не было, но сайт должен быть на украинском. Я вообщето запустил для проверки работоспособности. А там никто даже не зарегистрироваться. Обидно однако. А теперешний сайт я смотрю в полглаза из-за того что сделали с движка блога. Абсурдно делать из блога - портал. Сайт мертв и никому не нужен. Форум жив и ростет.
Аватар користувача
ArbAlet69
Модератор
Повідомлень: 1596
З нами з: 25 листопада 2009, 20:30
Найкращий час: 00:07.84
Кубик 3x3: A69
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Відкриття оновленого сайту в тестовому режимі.

Повідомлення ArbAlet69 »

медіаплеєр, ти чого накурився? нащо тобі сайт швидкубінгу якщо ти ледве куб можеш зібрати. Гнила затія. Цей сайт живий і на ньому потроху набирається матеріал, а де ти його візьмеш? скопіюєш? ти замість того щоб показувати свої "хокерські" здібності статтю корисну зробив би.
Зображення
Зображення
Аватар користувача
MediaPortal
2х2х2
Повідомлень: 223
З нами з: 07 вересня 2011, 16:48
Найкращий час: 18.65
Кубик 3x3: DaYan V ZhanChi
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Відкриття оновленого сайту в тестовому режимі.

Повідомлення MediaPortal »

ArbAlet69 писав:медіаплеєр, ти чого накурився? нащо тобі сайт швидкубінгу якщо ти ледве куб можеш зібрати. Гнила затія. Цей сайт живий і на ньому потроху набирається матеріал, а де ти його візьмеш? скопіюєш? ти замість того щоб показувати свої "хокерські" здібності статтю корисну зробив би.

1. У тебя все сводится к времени сборки куба я так понял?
2. Не столько важен материал, как его подают. А здесь весь материал в ужасном виде подается и его приходится розгребать с толпы других постов. А на сайт никто кроме Ромы добавить не может. К тому же весь материал пишется вручную. У меня же все автономно и с редактором. Хоть и много косяков с локалями.
Vampire
2х2х2
Повідомлень: 122
З нами з: 12 червня 2011, 21:40
Найкращий час: 12.55
Кубик 3x3: DaYan V ZhanChi
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Відкриття оновленого сайту в тестовому режимі.

Повідомлення Vampire »

МедіаПлеер, навіщо ти це зробив?
Твій форум не зручний, сайт також.
Я пропоную залишити все як є. ]:->
Зображення
Raikerian
2х2х2
Повідомлень: 166
З нами з: 19 червня 2011, 22:24
Найкращий час: 00:15.69 nl
Кубик 3x3: DaYan V ZhanChi
Звідки: Донецк
Контактна інформація:

Re: Відкриття оновленого сайту в тестовому режимі.

Повідомлення Raikerian »

Вставлю свои 5 копеек т.к. занимаюсь веб-мастерством)
MediaPortal писав:2. Не столько важен материал, как его подают. А здесь весь материал в ужасном виде подается и его приходится розгребать с толпы других постов. А на сайт никто кроме Ромы добавить не может. К тому же весь материал пишется вручную. У меня же все автономно и с редактором. Хоть и много косяков с локалями.

Ну так помогай редактировать статьи, да и толку отсылаться на то что кроме Ромы никто редактировать не может, ведь в вордпрессе есть пользователи и права к ним :) Проси Рому права, если ты достоин - вперед редактировать ;) Насчет автономности, что это? В вордпрессе вообщет есть редактор при добавлении. Или что ты имеешь в виду?

MediaPortal писав:Здесь просто нечего совершенствовать. Я вижу как много старались над сайтом и форум. На форуме установили двиг, поставили смайлы, создали форумы все.

MediaPortal писав:Maincore.php, очень тупо и наворочено сделан.

Это значит ты просто не шаришь в php и sql-обращениях, не более :)

MediaPortal писав:Абсурдно делать из блога - портал. Сайт мертв и никому не нужен.

Сначала поясни что ты понимаешь под "портал" в данном случае? Ты говоришь на сайте вордпресс, у нас на сайте только статьи, что еще нужно? Чем вордпресс не справляется и не оправдывает твои надежды? :)
Колорнейтральщик :)
Аватар користувача
wcaroman
Адміністратор
Повідомлень: 2368
З нами з: 09 липня 2009, 17:06
Найкращий час: pb 9.13, avg5 11.83
Кубик 3x3: YJ-MoYu YuLong
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Відкриття оновленого сайту в тестовому режимі.

Повідомлення wcaroman »

MediaPortal писав:Я вижу как много старались над сайтом и форум.
коментувати далі - немає сенсу :) щасти!
Якщо у Вас є питання з приводу роботи сайту, цікаві ідеї або пропозиції про співпрацю не соромтесь, і висловлюйте їх на форумі, по ICQ# 296740538 , або по електронній пошті: wcaroman@gmail.com
If you have any questions about web-site, interesting ideas and proposals for co-operation, please feel free to speak on forum, by ICQ# 296740538 , or by e-mail: wcaroman@gmail.com
WCA ID: 2009OSTA01
Відповісти