Потрібні акумулятори)

Якщо Ви не знаєте куди писати...
Відповісти
Аватар користувача
ArbAlet69
Модератор
Повідомлень: 1596
З нами з: 25 листопада 2009, 20:30
Найкращий час: 00:07.84
Кубик 3x3: A69
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Потрібні акумулятори)

Повідомлення ArbAlet69 »

Шановні друзі, щиро прошу допомогти мені. Потрібні б/в акумулятори він ноутбуків в будь-якому стані (окрім звичайно тих що реально пропрацювали дуже довгий час і ви впевнені що там здохла не одна банка, а всі. Але якщо батарея просто не робоча з невеликим терміном експлуатації - то мені годиться). Підуть і дуже старі акуми, але робочі. Також може хто розколупував батареї і лишились не потрібні банки 18650 - теж годиться. Віддячу хорошими кубами 3x3x3 (якісні, а хто взагалі мене порадує, обклею флюо наклейками))). Хто може зробіть репост. Буду вдячний за будь-яку допомогу)
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
ataman
2х2х2
Повідомлень: 249
З нами з: 30 липня 2011, 18:13
Найкращий час: 7.96
Кубик 3x3: DaYan 3v2
Звідки: Трускавець

Re: Потрібні акумулятори)

Повідомлення ataman »

А як на форумі репост робити?)
Аватар користувача
ArbAlet69
Модератор
Повідомлень: 1596
З нами з: 25 листопада 2009, 20:30
Найкращий час: 00:07.84
Кубик 3x3: A69
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Потрібні акумулятори)

Повідомлення ArbAlet69 »

а, то я з вк копіював) але можн, просто моє посилання кудись кинути чи розмістити на іншому форумі у вигляді:

 
ArbAlet69 писав:Шановні друзі, щиро прошу допомогти мені. Потрібні б/в акумулятори він ноутбуків в будь-якому стані (окрім звичайно тих що реально пропрацювали дуже довгий час і ви впевнені що там здохла не одна банка, а всі. Але якщо батарея просто не робоча з невеликим терміном експлуатації - то мені годиться). Підуть і дуже старі акуми, але робочі. Також може хто розколупував батареї і лишились не потрібні банки 18650 - теж годиться. Віддячу хорошими кубами 3x3x3 (якісні, а хто взагалі мене порадує, обклею флюо наклейками))). Хто може зробіть репост. Буду вдячний за будь-яку допомогу)
Зображення
Зображення
Зображення
Відповісти